Disainerite meeskond

Disainer: Miyake Junya

Kodakondsus: Jaapan

Kolledž: Bunka Fashion College (suurim disainerite kool Aasias)

Kujundusstiil: naturaalne, mugav ja tagasi päritolu juurde

Profiil:

Mitmete rahvusvaheliste kaubamärkide lepinguline disainer

MINISO peadisainer

Kujunduskontseptsioon:

Inimeste olemusel on maagilised jõud ja me naudime kõike seda, mida loodus on meile andnud. Kui oleme loodusest õppinud ja seda järginud, võime tunda elurõõmu!

PERMAFORST
Norra

Permafrost on Norra disainistuudio, mille asutasid neli tööstusdisainerit: Andreas Murray, Eivind Halseth, Oskar Johansen ja Tore Vinje Brustad. Nad kõik lõpetasid Oslo arhitektuurikooli. Nende disainifilosoofia eesmärk on luua tarbijale mõeldud tooteid, mis on kasutajasõbralikud, lihtsad ja ohutud ning millel on piisavalt isikupära, et need eristuksid. Usume, et seda filosoofiat saab rakendada peaaegu igasuguste toodete puhul. Permafrost X MINISO kollektsiooni müüakse ainult MINISO kaupluste kaudu.

PHILIP BRO LUDVIGSEN
Taani

Tööstusdisainer Philip Bro Ludvigsen on lõpetanud Taani kunsti- ja käsitöökõrgkooli ning sellest ajast alates on ta juba väga lühikese aja jooksul asunud juhtima oma ettevõtet Philip Bro ®, kus ta on disaininud suure hulga muljetavaldavaid tooteid Ta oli varem teinud koostööd George Gersoniga krediitkaardiklibi kujundamisel.

PENTAGON
Soome

Helsingis asuv Pentagon Design on terviklik kontseptsiooniagentuur. Keskendume toodetele ja teenustele mida kliendid kasutavad igapäevaselt. Panustame säästva kasvu ja disaini kaudu parema tuleviku ehitamisse. Meie integreeritud lähenemisviis on teinud meist ühe juhtiva Põhjamaade disainikonsultandi ja meie tööd on tunnustatud selliste auhindadega nagu iF tootedisain, Red Dot ja Design Plus . 2012. aastal pälvis Pentagon Design riikliku disainiauhinna.

Aivan
Soome

Ühendame kliendi mõistmise ja loomingulise disaini parimad elemendid. Aivan on üks juhtivaid ja mitmekülgsemaid Põhjamaade disainibüroosid. Meie multidistsiplinaarsete disainerite, inseneride ja ettevõtluse arendajate meeskonnal on laialdased kogemused sadade edukate brändi- ja tootearendusprojektide kaudu.

BAMBÚ STUDIO
Hispaania

Javier Moreno tööstusdisainer, loovjuht ja konsultant ja Bambú Stuudio tegevjuht. „Kujundus peaks olema midagi, mis on oluline“. Maailm meie ümber on kõik muutumas immateriaalseks ja järjest virtuaalsemaks, kuid meie elu on lahutamatu meie materiaalsetest vajadustest ning seetõttu peab disain olema kujundatud vastavalt oma otstarbele, meeldivusele, esteetilisusele ja funktsionaalsusele.. Mulle meeldib olla disainiprotsessis alati hoolikas ka kasutada selleks õpitut.

LUCAS & LUCAS
Holland

Sander Lucas ja Marijke Lucas on mõlemad lõpetanud Design AcademyEindhoveni. Sander töötab oma kollektsiooni, disainilahenduste ja näituste jaoks (s.t. Eindhoveni Disainiakadeemia ja Eindhoveni Tehnikaülikooli jaoks) ning juhendab üliõpilaste disaineriakadeemiat. Marijke oli pikka aega ELLE Decorationi graafiline disainer: „Ehkki ma armastasin oma tööd, tundsin 2012. aasta lõpus, et on aeg muudatusteks, nii et otsustasin oma lemmikdisainer Sanderiga alustada uut ettevõtet Lucas, kellest sai ka minu abikaasa.

BOUD
Korea

BOUD Kujundame selle, mida vajate. Kujundus on lihtne, selge ja vaimukas. Keskendume põhifunktsioonidele ja rakendame selleks oma kujutlusvõimet. Kujundame vaimukalt ja või loova mõtlemisega. Oleme SEOULil põhinev disainistuudio

found/Founded
Korea

Asutatud on Soulis asuv disainistuudio. Meie töö hõlmab tootedisaini, graafilist disaini, identiteete, trükiseid, näitusi, pakendamist ja UX-i. Pakume välja disainitooteid, mis sisaldavad loovat strateegiat ja sentimentaalseid väärtusi läbi disaini eri valdkondade.

Lightree
Korea

Lightree pakub igapäevasele elule pisut nalja. See väike lõbu teeb ka meie elu hubaseks, ilusaks ja mugavaks.

ZAN DESIGN
Hiina

ZAN DESIGN järgib disainifilosoofiat, mille kohaselt usutakse, et hea disain ei muuda tingimata elusid, kuid halb disain võib tuju rikkuda. Uurib pidevalt disaini piire. Arvatakse, et hea disain ei tohiks piirduda funktsionaalsusega. Hea disain on disainiideede ja elustiili tutvustamine, rahuldades sedasi inimeste vajadusi.