Miniso

01.11.2018

Brändi profiil

MINISO kaubamärgi asutaja Jack Ye sai MINISO jaoks inspiratsiooni 2013. aastal perega Jaapanis puhkusel olles. Ta sattus Jaapanis mitmesse eripoodi, kus oli hea kvaliteediga, hästi disainitud ja odavaid tooteid, mis olid enamasti valmistatud Hiinas. Oma teadmiste ja kogemustega tootearenduse, tarneahela ja moetööstuse vallas asutas Jack Hiinas Guangzhous peakorteriga MINISO kaubamärgi, mis teenindab noori üle kogu maailma.

MINISO algne eesmärk oli võimaldada noorel põlvkonnal nautida elu kvaliteetsete toodete ja teenuste kaudu. Ta soovis, et klientidel oleks taskukohased, hästi disainitud ja kvaliteetsed tooted.

Rahvusvahelisest tegevusest saadud tarbijate arusaamade kaudu arendas MINISO oma "äärmise taskukohasuse" määratlust, pakkudes samal ajal jaekaubanduses esimest korda välja "huvipõhise tarbimise" kontseptsiooni. Noorte tarbijate vajaduste rahuldamiseks teeb MINISO uuendusi populaarsete litsentsiomanikega ühisbrändingupartnerluste, suurepärase disaini ja trendika tehnoloogia kaudu ning toob turule tooteid, mis on visuaalselt meeldivad, hõlpsasti kasutatavad ja millega on lõbus mängida.

Samal ajal, kuna tarbijate käitumine on muutunud mitmete puutepunktide hõlmamiseks, on MINISO võtnud omaks mitme kanaliga strateegia, mis ühendab veebi- ja võrguturu, pakkudes tarbijatele sujuvat ostukogemust.

MINISO tegutseb ülemaailmsel äril kaubamärgi loosungi "Elu on lõbu" all. Tänaseks on MINISO edukalt sisenenud 100 riiki ja piirkonda ning avanud üle 5000 kaupluse üle maailma, hõlmates selliste maailmakuulsate linnade nagu New York, Los Angeles, Pariis, London, Dubai, Sydney ja Istanbul peamisi äripiirkondi. MINISO jätkab rõõmsate ja kvaliteetsete elukogemuste loomist sadadele miljonitele tarbijatele üle maailma.

MINISO logo kujutab ostukotti – see on lihtne, kuid moekas. Äratuntav ja meeldejääv!

Logo nime ja graafilise portfelli kombinatsioon väljendab klientidele naeratusega teeninduse pakkumist ja rõhutab, et õnnelikkus on parim ellu suhtumise viis. Elu olemus on õnne poole püüdlemine. Lähme elule rõõmsalt vastu ja naudime, mis meil elus on!